Lev i Sova

«Lev i Sova» — mini-síť hotelů a bytů v jedinečné části Prahy. Romantická místa, oblíbené oblasti Pražanů. V bezprostřední blízkosti najdete unikátní místa, která nejsou obyčejná. A turisté je obvykle neznají.

A samozřejmě se můžete snadno dostat k nejznámějším Pražským památkám. Jsme k dispozici po celý den a připraveni vám říci, jak se pohybovat po městě. Kde vyměnit měnu za nejlepší kurz. Jaká restauace má dobré jídlo i obsluhu, kde si dát svačinu a nebo romatickou večeři . Budete příjemně překvapeni cenami taxislužby, kterou pro Vás rádi objednáme.

Příběh

Majitelé sítě "Lev i Sova" jsou vášnivými cestovateli . Nikdy by se nesetkali, kdyby se poprvé nevydali na svou cestu. On začal z břehu Arktického oceánu a ona začala od horkých pouští střední Asie. Od té doby spolu cestují po celém světě po dobu 30ti let.

Vymysleli a vytvořili "Lev a Sova", protože jejich hlavní snahou je vytvořit nové světy. Ona je spisovatelka. On je úspěšný vydavatel. A ztělesňovat to co vymysleli je jejich nejoblíbenější činností.