«Pohádka» Praha 6
Pokoj o 20m2 je vybaven dvoulůžkovou postelí, skříňí, židlí, chladničkou a koupelnou se sprchovým koutem. Výhledy z oken jsou na město, na uličku, na skalisko a do kostela. Bezplatné parkování v klidné čtvrti. Tram č.2 ze zastávky Ořechovka vedle domu vás bez přestupu doveze za 11 min do Malostranské, za 13 min do Staroměstské a za 14 min do Karlova mostu.
«Pohádka» Praha 6
K dispozici je 3-lůžkový pokoj. Plocha pokoje je 20 m². Parkování v klidné ulici je zdarma.
Pokoj (25 m) ve vile Létající dům s balkonem a panoramatickým výhledem na město. Vlastní prostorná koupelna s vanou. Pokoj se nachází ve druhém patře, kam vede designové schodiště . Vila se nachází na kopci nedaleko stanice metra Kobylisy. 15 minut metrem z Hlavního nádraží a Václavského náměstí.
Apartmá se 2 ložnicemi. Terasa s panoramatickým výhledem na Prahu. Samostatná koupelna s vanou a sprchovým koutem. Dvě dvoulůžka. Villa se nachází v blízkosti stanice metra Kobylisy. Do našeho domu se dostanete za 15 minut metrem od hlavního nádraží a Václavského náměstí.
«Pohádka» Praha 6
K dispozici je 4-lůžkový pokoj, který se skládá z dvou pokojů. V jednom z nich jsou 2 oddělená lůžka a skříň. V druhém pokoji je postel pro 2 osoby, stůl, židle, koupelna se sprchou. Plocha každého pokoje je 20 m². Z okna je krásný výhled na skály, město, ulice, skály a kostel. Parkování v klidné ulici je zdarma. Tram č.2 ze zastávky Ořechovka vedle domu vás bez přestupu doveze za 11 min do Malostranské, za 13 min do Staroměstské a za 14 min do Karlova mostu. Snídaně 100 Kč / osoba